Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Emmy has reviewed Vaderstad by Patrick van Rhijn. “Het was al even geleden dat ik "Weg van Lila" had gelezen, maar na enkele pagina's "Vaderstad" was ik weer terug, terug in het verdriet van het missen van Lila,...”»
Bonnie has reviewed Sterf met mij by Elena Forbes. “Ik vind "Sterf met mij" een goed boek. Er zitten een aantal verrassende wendingen in en het boek leest lekker weg. Tartaglia is een aparte hoofdpersoon. Ik wil ...”»
Roos has reviewed Ik loop of ik vlieg by Eddy Terstall. “De Amsterdamse regisseur en scriptschrijver Eddy Terstall, heeft het toegankelijke boek 'Ik loop of ik vlieg' geschreven. Het bevat twintig autobiografische ver...”»
Cynthia has reviewed Black Box by Anna Woltz. “Ik had veel zin in dit boek, omdat het boek me aan de Hongerspelen deed denken. En inderdaad, nu ik het boek uit heb, klopt dat ook wel.
Maarrrrrrr, de stijl v...”»
Emmy has reviewed Het aandenken by Tess Gerritsen. “Weer een echte Gerritsen ten voeten uit! Je wordt meegenomen in de wereld die Egyptologie heet, gruwelijke manieren om lijken te conserveren worden toegepast op...”»
Cynthia has reviewed Zwarte piste by Suzanne Vermeer. “Geen slecht boek, maar ik vond het ook geen superboek. Voor mij een middelmatige thriller waarbij ik soms de neiging had het boek weg te leggen omdat het zo saa...”»
Cynthia has reviewed Het lelietheater by Lulu Wang. “Een heel bijzonder boek om te lezen, daar het leven in het communistisch China behoorlijk zwaar was. Mensen werden naar strafkampen gestuurd en hun kinderen kwa...”»
toorntje has reviewed Venijn by Lisa Jackson. “Oke misschien niet het beste boek van Lisa Jackson,maar meteen als je uit boek openslaat zit je al in een goed verhaal dat je zeker niet loslaat.
Het verhaal wo...”»
Petra has reviewed Vluchtgedrag by Loes den Hollander. “Net als Wisselgeld is dit een fantastisch boek. Het verhaal is vlot en goed geschreven en het verhaal zit er vanaf het begin al in en houd je scherp tot het ein...”»
Thea has reviewed Een kind in nood by T. Hayden. “Ingrijpend en ongelovelijk goed, vooral als je een cariere zou willen in de psygische wereld kan ik je aanraden om alle boeken van Torey te gaan lezen om dan oo...”»