Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Anne has reviewed Tijgerlelie by Anne Swartjes & Danique Gimbrère. “Gaaf, dat een boek geschreven door twee van die jonge meiden zo spannend en ontroerend kan zijn! Je denkt dat je het einde aan ziet komen, maar dat is uiteindel...”»
George has reviewed Trots en vooroordeel by Jane Austen. “Ten onrechte wordt de auteur nog wel eens lichtzinnigheid of gebrek aan diepgang verweten. Alsof ze een makkelijk leven had. Nee, zij was ongelukkig in de liefd...”»
Nicole has reviewed Ik haal je op, ik neem je mee by Niccolò Ammaniti. “Het duurt even voor de verhaallijnen samenkomen. Ik vond het een geweldig boek om te lezen. Leefde met personages mee en wilde heel graag weten hoe het verder z...”»
Aschwin has reviewed Ten zuiden van de grens by Haruki Murakami. “Het leest zo gemakkelijk en toch weet Murakami - vaak zonder dat je er bij stilstaat - een typisch sfeertje weer te geven. Een sfeertje dat ik geweldig vind!”»
toorntje has reviewed Evermore by Alyson Noël. “Weer een prachtig boek van Alyson Noël,zeker het stukje dat Ever in meditatie gaat was zeer mooi om zo beschreven te zien.
Het einde is zo gemaakt dat je ook he...”»
Hennie has reviewed De seriemoordenaar by P. May. “Ik heb het boek net uitgelezen en het is echt heel goed geschreven. Het verhaal speelt zich af in Beijing en neemt je mee door de straten van deze stad en de cu...”»
justine has reviewed De zoektocht by Nora Roberts. “De Zoektocht van Nora Roberts heb ik weggelegd. Dit is geen thriller, en ook geen detective, maar meer een roman met erotiek. En zo af en toe komt er ineens wat...”»