Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
justine has reviewed Koortsdroom by Child & Preston. “En alweer een geweldig goed en vooral spannend boek van dit schrijversduo. We gaan weer op pad met de altijd goed geklede pendergast, en deze keer gaan we op zo...”»
Roxyfloxsy has reviewed Dood door verdrinking by Torkil Damhaug. “Dat geweldig trek ik in, ik vond het een mooi boek, maar niet meer dan dat. Soms wel wat erg gruwelijk met dat gedoe met die ogen... Ik denk niet dat ik nog een...”»
Marion has reviewed Wij zijn ons brein by Dick F. Swaab. “Geweldig boek, zeer interessant.De hele ontwikkeling van de hersenen vanaf de baarmoeder tot het einde van het leven, niet of zelf gekozen. Waar onder b.v.: voe...”»
toorntje has reviewed Rozen by Leila Meacham. “Wat een prachtige roman is dit,ik heb een paar keer moeten slikken en met kippevel op mijn armen gezeten.
In het begin had ik moeite met al die namen,maar ik he...”»
Bonnie has reviewed De maangodin by Elizabeth Hand. “Ik vond de Maangodin een apart maar goed boek. Het hele boek draait om godinnenverering, in het verleden maar ook nu. Vrouwen worden opgeroepen de Godin in zich...”»
Paulus has reviewed Naar huis zwemmen by Rolf Lappert. “In dit boek volgen we Wilbur wiens moeder bij de geboorte sterft. Zijn vader slaat op de vlucht. Via een weeshuis (waar de directeur en zijn vrouw hem in huis o...”»
silent_force89 has reviewed Regenseizoen by J.P. Blaylock. “Ik heb dit boek met plezier gelezen. Eigenlijk had ik nog nooit iets van deze schrijver gelezen, dus ik was dan ook erg verrast.
silent_force89 has reviewed Voor ik doodga by Jenny Downham. “Vooral het einde was erg mooi en apart verwoord. Met name de chaotische flitsen van herinneringen/realiteit maakte bij mij indruk.”»