Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
George has reviewed Filosofen van deze tijd by Heleen Pott & Maarten Doorman. “Een boek vol filosofie – een beschrijving van filosofen en hun filosofieën uit de twintigste eeuw tot heden, dus ook nog levende personen. Ik vond vooral de lev...”»
Saskia has reviewed Dorsvloer vol confetti by Franca Treur. “Niet om door te komen. Ik beleef het van een afstand omdat er niet wordt geschreven: moeder zei of vader zei of deed, nee, er wordt geschreven: de moeder zei/de...”»
Madelief has reviewed Levensmomenten by Ingrid van der Weegen. “Dit bijzondere werk treft het hart van het leven. Biografisch , maar gelijkertijd een stem die spreekt voor allen. Woord en foto in volkomen harmonie! Het verst...”»
Madelief has reviewed The Scent by Ingrid van der Weegen. “Een weliswaar fictief verhaal, dat echter een diepere kennis van de schrijver doet vermoeden van de samenhang en verbondenheid der mens als deelgenoot van alle ...”»
Madelief Suijkerbuijk: The Scent kunt u bestellen via Bol.com en www.boekscout.nl en alle erkende boekhandels.
Levensmomenten kunt u bestellen bij alle erkende boekhandels en www.boekscout.nl.
Zwaluw has reviewed De dood van een gigolo by Joop van den Haak. “Bij de titel moest ik denken aan een thriller, maar dat is het toch eigenlijk niet. Als het boek begint is de gigolo al dood. In het boek probeert Huib, de hoof...”»
Ingrid has reviewed In mijn bloed by Milou van der Will. “Fantastisch uitgewerkte thriller. Het verhaal kruipt daadwerkelijk in je bloed en onder je huid. Het geeft je koude rillingen, maakt je misselijk omwille van he...”»
Carola has reviewed Davidsster by Kristina Ohlsson. “Alles draait om een mythe die tot leven lijkt gekomen. Is het alleen een mythe of is er meer. Hoe zijn de levens ermee verweven en wat heeft er voor gezorgd dat...”»