Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het Huis by Robin Cuypers Wanneer vier vrouwen – Sarah, Eva, Lotte en Hanne – hun intrek nemen in een verlaten herenhuis, lijkt het een droom die uitkomt: gratis wonen in ruil voor zorg.... »
Suus & Sas 27 Zeg maar ho by Gerard Leever Suus en Sas zijn niet alleen elkaars beste vriendinnen, maar ook die van hun lezers. Ze worden ook wel ‘de grappigste tweeling van Nederland’ genoemd. Toch zijn... »
Floris van Dondermonde 5 Het labyrint der 999 spiegels by Remco Polman Net iets voor Floris van Dondermonde, om zich voor het karretje te laten spannen van een prutsende natuurgeest. Een enkel visioentje van een schone dame in nood... »
KARANDASJ DRIE by Elle Werners Spelen met woorden kan ook vertaald worden als troosten met woorden. Of verwerken met woorden. Of door de pijn heen gaan met woorden. Er komt wat voor in de pla... »
Sophie en de geest van de plek by Erik Kaptein Steeds vaker lopen mensen vast in hun loopbaan en houden het drukke leven in Nederland voor gezien. Zo ook de hoogopgeleide en succesvolle Sophie van der Laan. ... »
Evelyn by Miriam Ootjers Een moord met voorbedachten rade of een noodlottig ongeluk ... Wat doe je met het lijk? Wat is de perfecte verbergplaats? Vierentwintig auteurs hebben zich op d... »
La douce France by Arja Veerman <b>Camping Walhalla deel 1.</b> Wannneer Louise de kans krijgt om een camping in Zuid-Frankrijk te beginnen, voor vrouwen die van vrouwen houden, slaat haar har... »