Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Over Winnen by Mark van Beek In OVER WINNEN vind je tien inspirerende verhalen van topsporters, die hun ervaringen delen over het najagen van hun dromen en het leveren van topprestaties. En... »
Van belofte naar resultaat by Henk-Maarten Chin Henk-Maarten Chin is oprichter en eigenaar van één van de grootste organisaties op het gebied van talentbegeleiding in Nederland. Al meer dan 20 jaar werkt hij ... »
Six Sigma reis naar succes by Marcel Suszka “Een onderdeel van Six Sigma certificering is het succesvol uitvoeren van projecten. Cursisten weten vaak niet goed hoe ze moeten beginnen aan een project. En d... »
Bye Bye Burnout by Mascha Mooy In ‘Bye Bye Burnout’ leert Mascha Mooy je de signalen van burn-out op de werkvloer te herkennen en er adequaat mee om te gaan. Als je organisatie geen strategis... »
Bye Bye Burnout by Mascha Mooy In ‘Bye Bye Burnout’ leert Mascha Mooy je de signalen van burn-out op de werkvloer te herkennen en er adequaat mee om te gaan. Als je organisatie geen strategis... »
Loopbaanzelfsturing by Adriaan Hoogendijk De klassieker ‘Loopbaanzelfsturing’ van Adriaan Hoogendijk was al voor vele duizenden lezers een inspirerend baken op weg naar meer werkplezier en vitaliteit. H... »
Wie is er in jouw kamer? by Aqil Radjab, Ivan Misner & Rick Sapio Aqil RadjabAqil is vader, echtgenoot en ondernemer. Na 7 jaar bij de marine gediend te hebben, koos hij voor het ondernemerschap. Met veel vallen en opstaan lee... »
Coachen zonder blabla by Benjamin Ball <p><strong><em>Vind je het als coach ook wel eens lastig om eindeloos naar je coachees te zitten luisteren?
Heb je het gevoel dat er soms meer in je gespr... »
Veerkracht by Paul Donders VeerkrachtVeerkracht is de vaardigheid van een persoon om met uitdagingen, veranderingen en onverwachte tegenslagen zinvol om te gaan.In een tijd waarin veel me... »
Teamability by Roderick Göttgens Zo vorm je extreem gemotiveerde teamsHet Korps Commandotroepen heeft Roderick Göttgens een unieke inkijk geboden in hun werkwijze bij het ontwikkelen van onover... »