Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Boten by Iris Volant & Joram Vogel De eerste boot werd gebouwd uit een boomstam, toen de mens nog maar nauwelijks het vuur wist te gebruik en. Boten hebben de mens als ontdekkingsreiziger over de... »
Viktor by Jacques & Lise Viktor is een trotse plezierjager die er al een tijdje van droomt een cheeta te schieten. Wanneer hij daar eindelijk in slaagt en zijn mooie trofee als een zach... »
Draden by Torill Kove Alle mensen zijn ergens naar op zoek: naar vriendschap, naar avontuur... Of naar iemand om van te houden en voor te zorgen. De vrouw in dit boek volgt een rode ... »
Boom en Kraai by Susanne Van der Wouden Boom en Kraai is een uniek prentenboek voor jong en oud. Het pakkende verhaal en de prachtige illustraties zijn voor ieder op zijn eigen manier te interpreteren... »
Brown girl magic by Dalilla Hermans Noen komt thuis van school, boos en verdrietig. Iemand had gelachen met haar donkere huid en wilde krullen. Hij had gezegd dat ze maar weg moest gaan.Maar Noen ... »
De rijke uren van Jacominus Gainsborough by Rebecca Dautremer In twaalf scènes vertelt Rébecca Dautremer het verhaal van Jacominus Gainsborough. Kleine dingen, grote momenten, vreugde, verdriet, twijfels, beproevingen... D... »
Morris en Veronica en het ABC der grote woorden by Marnix Pauwels Morris en Veronica en het ABC der Grote WoordenMarnix Pauwels: ‘Een jaar of vijf geleden begon ik op Twitter heel korte fabels te plaatsen. In 140 tekens liet i... »
De maandiefstal by Harald Beerens Lang geleden in een land hier ver vandaan, stond boven op een heuvel een oude, scheve, toren. In de toren woonde een oude maantovenaar. Elke nacht keek hij door... »
Giselle by Charlotte Gastaut Dit prachtig uitgesneden en geïllustreerde boek gaat over Giselle, het beroemde ballet uit de romantiek.Het jonge boerenmeisje Giselle, dat dol is op dansen, o... »