Welcome to Boeklezers.nl

Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».

Sign Up

» »
 



Jan Cremer leest
Jan Cremer leest by Jan Cremer
Een luisterboek waarop Jan Cremer leest uit zijn boek Ik Jan Cremer, De Hunnen en De moeder van Claudia. En een gesprek van Theun de Winter met Jan Cremer. Dit ... »
 
 
 
 
 

De wraak van de meesterdief
De wraak van de meesterdief by Th. Goverde
Bezoek ook de website van Thijs Goverde www.thijsgoverde.nl en de Thijs Goverde Game game.thijsgoverde.nl

`Dit is het meest merkwaardige verhaal dat je verzinn... »
 
 
 
 
 

Religies begrijpen
Religies begrijpen by R. Geaves & T. Gabriel
... »
 
 
 
 
 

Toen waren er nog
Toen waren er nog by Agatha Christie
In een eenzaam huis op een eiland zijn tien mensen uitgenodigd door een gastheer die zelf niet verschijnt. Ze zijn volkomen van de bewoonde wereld afgesloten en... »
 
 
 
 
 

De filantroop
De filantroop by Theodore Dalrymple



Theodore Dalrymple



De filantroop

Testament van

een seriemoordenaar



'De wereld heeft veel aan moordenaars te danken, als je er goed over nadenkt.'

G... »
 
 
 
 
 

De gedaanteverwisseling en andere verhalen
De gedaanteverwisseling en andere verhalen by Franz Kafka
`De gedaanteverwisseling , `In de strafkolonie , `Een hongerkunstenaar , `De stoker en alle andere door Kafka zelf in het licht gegeven verhalen vertonen die w... »
 
 
 
 
 

Moordcijfers
Moordcijfers by Bert van der Veer
Norbert Hilvoort (ervaren tv-maker) is ingehuurd om het ten dode opgeschreven station TV11 de zoveelste herstart te geven. Hij is gezwicht voor het geld en de s... »
 
 
 
 
 

De 3 symptomen van een rotbaan
De 3 symptomen van een rotbaan by Patrick Lencioni
In De drie symptomen van een rotbaan neemt Patrick Lencioni plezier in het werk onder de loep. Wat voor de één een goede baan is, is voor een ander een slecht... »
 
 
 
 
 

Alfred en Emily
Alfred en Emily by D. Lessing
Alfred En Emily... »
 
 
 
 
 

Nek aan nek
Nek aan nek by Dick Francis & Felix Francis
'Ging ik dood? Die vraag spookte steeds weer door mijn hoofd. Ik was niet bang om dood te gaan, maar ik had zo'n martelende pijn in mijn maag, dat het dan maar beter zo gauw mogelijk kon gebeuren.'

Michelinsterren ten spijt moet Max Moreton zijn restaurant sluiten als na een galadiner voorafgaand aan een belangrijke race op Newmarket vierentwintig gasten in het ziekenhuis moeten worden opgenomen. »