Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Sportsponsorgids by M. Beerthuizen & M. Westermann Sportsponsorgids - Succesvol werven en behouden van sponsors voor clubs, individuele sporters en evenementen
Marcel Beerthuizen & Maarten Westermann
Het wereldkampioenschap voetbal aller tijden by Wilfred Luijckx We schrijven de zomer van 2016 en de wereldvoetbalbond FIFA ligt helemaal uit elkaar. De geplande WK s van 2018 en 2022 zijn afgelast en de meeste bestuursleden... »
Je gaat het pas zien als je het doorhebt by Pieter Winsemius 'Je gaat het pas zien als je het doorhebt,' het is zo'n typische Cruijff-uitdrukking die je twee keer leest en waar je dan om moet lachen. Cruijff was en is een... »