Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Napels by Gert Hage 'Welkom in ItaliĆ«,' zingen Juventus-supporters als de spelers van SC Napoli het stadion in Turijn betreden. Want Napels is een stad in een andere wereld, bewoon... »
Heb ik je ooit verteld by Gwen Kingston <p>Als Genevieve (Gwen) nog maar drie jaar oud is, wordt er bij haar moeder terminale kanker geconstateerd. Als door een wonder leeft haar moeder nog acht jaar,... »
Sabines oorlog by Eva Taylor-Tazelaar Sabine had een onbezorgde jeugd. Ze hield van feestjes en ze zeilde graag. Ze was bevriend met Erik Hazelhoff Roelfzema, de latere Soldaat van Oranje. Toen de o... »
Het been in de Ijssel by Joris van Casteren Joris van Casteren is de nieuwsgierigste schrijver van Nederland. Hij bijt zich vast in ogenschijnlijk terloopse gebeurtenissen die achteraf bepalend blijken te... »
Geborgen bladzijden by Anne Frank schreef haar wereldberoemde dagboek in Amsterdam, maar zij was natuurlijk niet de enige die een dagboek bijhield tijdens de Tweede Wereldoorlog: in h... »
Eureka by Edgar Allan Poe `Het is zinloos nu met mij te redeneren; ik moet sterven. Ik wil niet meer leven sinds ik Eureka heb geschreven. Ik zou niets meer tot stand kunnen brengen.' Al... »
Sergeant in de sneeuw by Mario Rigoni Stern Zijn hele leven woonde Rigoni Stern in Asiago, een dorp ten noorden van VenetiĆ«. De enige keer dat hij zijn geboorteplaats verliet, was om als soldaat in het It... »