Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Winters verlangen by Amalie Berlin Ellory wil voorlopig niet meer daten zodat ze wat meer tijd aan zichzelf kan besteden. Dat is heel hard nodig, en dat is ook de reden dat ze is teruggekeerd naa... »
Samen in de slee by Tina Beckett Ze is goed op weg, concludeert dokter Miranda Dupris, wanneer ze achter in een arrenslee Jack Perry kust. Deze knappe arts is haar vijfde date op rij. Haar voor... »
Hun eerste kerst samen by Alison Roberts Dokter Emma’s hoofd staat niet naar kerst, maar omdat ze sinds een jaar voor de tweejarige Lily zorgt, viert ze het toch. Dan staat opeens Jack, de oom van Lily... »
Winterse betovering by Jennie Lucas Het mag dan kersttijd zijn in Londen, prins Maksim voelt zich allesbehalve vredig. Hij is laaiend! Zijn rivaal heeft hem beroofd van een deal én van zijn verloo... »
Een klein kerstwonder by Alison Roberts Net op tijd voor de feestdagen arriveert Alice bij een prachtige villa in Zuid-Frankrijk, waar ze een uit het oog verloren familielid wil bezoeken. In plaats da... »
Samen onder de mistletoe by Shirley Jump Jenna is vastbesloten om van het feest in haar geboortedorp een succes te maken, zelfs als dat betekent dat ze moet samenwerken met Stockton, de man die haar oo... »
Een echt kerstsprookje by Fiona Harper Het klinkt als een sprookje: het is Kerstmis, en samen met Marcus, een knappe Engelse graaf, is Faith ingesneeuwd in een kasteel. Het is dus maar goed dat ze ni... »
Een laatste nacht by Barbara McCauley Sinds Becca hun verloving verbrak omdat ze een enorm bedrag kreeg om hem te verraden, gelooft Trace Ashton niet meer in de liefde, maar des te meer in wraak! En... »
De smaak van passie by Laura Wright Grant Ashton valt als een blok voor Anna Sheridan, en er springt niet één vonk tussen hen over, maar een compleet haardvuur! Toch houdt hij haar op een afstand:... »