Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Georgeanne Brennan Ð auteur van een groot aantal kookboeken Ð verruilt Californi voor de Provence. Ze koopt er een kleine boerderij met een lapje grond en e... »
Hoe een kooiaap de wereld verovert by Harry de Jong Dit boek vertelt het verhaal van Hessel Kooi uit Vrouwenparochie, een opmerkelijke ondernemer die met de uitvinding van de kooiaap het leven van veel vervoerder... »
Twentse spreukenkalender by Ge Nijkamp Een bloc-kalender vol Twentse humor, Twents dialect, geschiedenis en folklore. 365 dagen plezier! Naast de spreuken vindt U op de Twentse en andere spreukenkale... »
Wieringen, het wad en het water by J.T. Bremer Jan T. Bremer viert met deze uitgave zijn 25jarig auteursjubileum bij uitgeverij Pirola. En hij doet dat met zn onnavolgbare vertelkunst zoals hij dat al zo vaa... »