Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Vriendinnen voor het leven by Sarah Lark Kenia, 1926. De jonge Ivy staat voor grote uitdagingen. Ze woont op Edgecumbe Farm met haar man en jonge dochters, tot een neef van haar eerste man op de stoep ... »
De verzamelde levens van A.J. Fikry by Gabrielle Zevin Het leven zit A.J. Fikry niet mee. Zijn vrouw is overleden, de omzet van zijn boekhandel daalt zienderogen, en nu is zijn kostbaarste bezit, een zeldzame dichtb... »
Gliff by Ali Smith Gisteren probeerde ik met Colon over de paarden te praten terwijl hij probeerde me antwoord te laten geven op de vragen, en ik vroeg hem naar hun namen en hij z... »
Een donkere, stormachtige nacht by Kate Atkinson Detective Jackson Brodie, ingehuurd om een gestolen portret op te sporen, wordt voor deze zaak herenigd met oudprotegé Reggie Chase. Het spoor leidt naar een ve... »
Droomvlucht by Tamara McKinley Catriona Summers' debuut op het toneel kwam al vroeg: haar vader, leider van een rondtrekkend theater in de Australische outback van de jaren '20, droeg Cat als... »
Een bakkerij in Parijs by Aimie K. Runyan Parijs, 1870. De stad wordt belegerd door de Pruisen, maar Lisette Vigneau krijgt er weinig van mee in het luxe herenhuis van haar ouders. Tot ze een jonge revo... »
De spionne van Manhattan by Roberta Rich New York, 1939. In ‘De spionne van Manhattan’ van Roberta Rich heeft Giddy Brodsky geluk met haar baantje als sigarettenmeisje in een jazzclub in Manhattan, ter... »
De kleine pottenbakkerij by Anne Labus De kleine pottenbakkerij is het vierde deel in de Klavertjes-serie van Anne Labus. Moya is geen gewone pottenbakker; ze is een kunstenaar met een enorme passie ... »
De bibliotheek vol herinneringen by Kate Storey In De bibliotheek vol herinneringen van Kate Storey bouwt Sally al drieënveertig jaar lang aan haar bijzondere bibliotheek. Elk jaar, op de verjaardag van haar ... »
Tel de sterren by Kim van Alkemade 1960, New York. Rita Klein moet haar studie opgeven omdat ze zwanger raakt. Ze leert Jacob Nassy kennen, een Nederlandse man wiens moeder verdwenen is in de oor... »