Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Knutselen met de Zoete Zusjes - slijm by Hanneke de Zoete <p>De Zoete Zusjes zijn dol op knutselen. Het liefst knutselen ze elke dag iets anders! In dit creatieve knutselboekje gaan Saar en Janna aan de slag met slijm.... »
</strong>Wist je dat acht het geluksgetal van China is? En dat acht het aantal plan... »
Giraffen kunnen niet zwemmen by Sergei Urban <p>Wat is er nou leuker dan nieuwe dingen ontdekken? Niks natuurlijk!
Wist je bijvoorbeeld dat:</p><ul><li>Je op dit moment met een snelheid van 107.... »
Magnetisch puzzelboek: De boerderij by Een 3-in-1 puzzelboek waar peuters en kleuters veel plezier aan zullen beleven! Alle 48 puzzelstukken zijn magnetisch en passen in de grote, mooie boerderijscèn... »
Woord voor Woord by Karel Eykman <i>Woord voor woord</i> van Karel Eykman is een prachtige en toegankelijke kinderbijbel voor jong en oud. De bijbelverhalen zijn nog steeds actueel en bedoeld v... »
The Battle by R. Nieuwenhuis The Battle is een spannend 1-tegen-1 kaartspel vol actie, fantasie en plezier! Draai een kaart om, ontdek de Battle en ga de uitdaging aan. Elke kaart brengt ee... »
Vriendenboek - Hello Kitty by Sanrio Gmbh <p>Laat vriendjes en vriendinnetjes in een van deze stevige vriendenboekjes schrijven! Met 80 pgina's is er plek voor meer dan 35 leuke verhalen, weetjes, foto'... »
Ik ben dol op film, tv en theater … wat kan ik worden? by Roberto Blefari & Steve Martin Kijk een dagje mee met 25 mensen die werken in de wereld van film, tv, theater, media en entertainment. Je komt te weten wat een geluidstechnicus zoal doet, hoe... »