Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De zon en de ster by Mark Oshiro & Rick Riordan <p><b>Volg Nico en Will naar de Onderwereld</b></p><p>Nico di Angelo, zoon van Hades, heeft het niet gemakkelijk gehad. Maar sinds kort heeft hij een eigen zonn... »
De Gorgels en het geheim van de gletsjer by Jochem Myjer Melle en zijn familie zijn op vakantie in de Alpen. Midden in de nacht wordt Melles zusje Limoni in paniek wakker. Waar is haar rugzak? En nog belangrijker, waa... »
Caraval by Stephanie Garber Scarlett Dragna woont met haar zus Donatella op een klein eiland, waar hun gewelddadige vader hen in zijn greep houdt. Wanneer haar vader haar wil uithuwelijken... »
See You on Venus by Victoria Vinuesa Een ontroerende roadtrip - binnenkort verfilmd!Mia heeft een hartaandoening, maar bang om dood te gaan is ze niet. Waar ze wel bang voor is: het opsporen van ha... »
De kleuren van de zee by Miriam Bruijstens <p><b>Zomerse LHBTIQ+ YA over identiteit, diversiteit, en je eigen plek in de wereld vinden</b></p><p>Vlak voor haar laatste jaar op de middelbare school verhui... »
Spannorama by AnaïD. Haen & Django Mathijsen Stel dat je in een land woont waar alles voor je is geregeld, maar niks goed werkt? Of dat je dolgraag iets wilt doen wat verboden is? Of dat je in een toekomst... »
De schuilnaam by Jetty Hage Robin is een meisje van 9 jaar. Zij heeft onder de schuilnaam Rosa-Lynn een oproepje geplaatst, waarin ze op zoek is naar een mailvriendin. Ze krijgt een reacti... »
De schuilnaam by Jetty Hage Robin is een meisje van 9 jaar. Zij heeft onder de schuilnaam Rosa-Lynn een oproepje geplaatst, waarin ze op zoek is naar een mailvriendin. Ze krijgt een reacti... »
Fort Enigma by Dianne Arentsen Tijdens de zomervakantie organiseert professor Inventus een groot toernooi in Fort Enigma voor kinderen met uitzonderlijke talenten. Door middel van puzzels, op... »
De Gelijkgestemden by V.P. Ramman 'Een boek dat te spannend is om neer te leggen' Met tegenzin verhuist Amber met haar moeder naar een verlaten streek. Gek genoeg stroomt het gebied vol met nieu... »