Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Paniek in het stadion by Pronto Wie maakte de bus van FC Schietveld onklaar met kauwgum? Welke jaloerse ploeggenoot chanteert middenvelder Sammy Dietnietverdient? En wie besmeurde het shirt va... »
De voetbalquiz by Weet jij alles over voetbal? In dit doosje vind je 100 quizkaarten en een boekje met alle antwoorden plus heel veel weetjes. Test je kennis van de voetbalregels... »
De wereld rond met spelletjes by Reis al spelend de wereld rond van de jungle naar de Noordpool! Met dobbelstenen die je nooit verliest! De zelfklevende pionnen glijden niet weg. Handig in de a... »
Superleuke elastiekspelletjes by Mirjam Bosman In deze doos zitten kleurige kaarten waarop een heleboel elastiekspelletjes stap voor stap zijn uitgelegd. Bovendien zit er een elastiek bij, zodat je meteen aa... »
Ferrari, de legende by De Formule 1 is populairder dan ooit door het succes van Max Verstappen. Een van de meest toonaangevende raceauto’s aller tijden is Ferrari. Zowel bij de F1 als... »
Dirk Kuyt by Redactie Vi Met drie doelpunten zorgde hij er zelf voor dat Feyenoord voor het eerst in 18 jaar weer kampioen van Nederland werd. Nog geen twee dagen later maakte Dirk Kuyt... »
Wereld voetbal recordboek 2018 by Keir Radnedge Gloednieuwe versie van deze succestitel. In de traditie van het Guinness Book of Records komen alle voetbalrecords aan bod in dit rijk geïllustreerde boek. WK's... »
Het ijs op! by Arend van Dam Een sportief informatief boek voor kinderen van 7-9 jaar (AVI E4) over een oer-Hollandse sport: schaatsen. Hoe moet het en waar kan het? Hoe komt het dat wij Ne... »
Het superleuke griezelspelletjesboek by Logicapuzzels, taalspelletjes en cijferraadsels waar je kippenvel van krijgt! Opgepast! In dit boek staan spelletjes met spoken, heksen, vampiers, monsters en n... »