Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Koken met Geronimo Stilton by Geronimo Stilton Geronimo Stilton is een fijnproever en hij kon dan ook niet anders dan zijn trouw lezerspubliek laten meegenieten van zijn kookkunsten. Speciaal voor hen heeft hij een keuze gemaakt van ruim veertig lekkere gerechten die kinderen samen met volwassenen kunnen bereiden. »
Je geld of je leven! by Els Rooijers Jesse J. is alleen thuis en leest een boek. Het gaat over boeven in het Wilde Westen. Dan zwaaien de klapdeurtjes van de woonkamer open. Een cowboy staat in de ... »
Twee liefdes by Marian Hoefnagel Ze hebben elkaar wel eens eerder naakt gezien,
op een middag bij Jos thuis.
Ze waren alleen thuis.
Het was warm; ze hadden liggen zonnen in de tuin.
Ze ware... »
Net op tijd! by Henk Hokke Stef heeft een geheim. Niemand mag het weten zeker Kim niet. Stef vindt Kim heel leuk. Hij wil met haar naar de kermis. Maar dan ontdekt Ton zijn geheim. En Ton... »
Meneer De Haan by A. Kranendonk Er is een nieuw meisje op school Mier. Pep skate haar bijna omver. Toch worden ze vriendinnen. Pep mag mee naar Miers huis. Maar Pep vindt het daar niet fijn. M... »
De Omslag by Marion van de Coolwijk Eindelijk heeft Carlijn vakantie.
Eindelijk weg van die rotschool waar ze al jaren getreiterd werd!
Na de zomervakantie kan ze lekker opnieuw beginnen op haar n... »
Naar huis vluchten by Peter Vervloed Lieke is dol op haar hond Tafka. Dan gaat ze op vakantie. Tafka mag niet mee naar de camping. Hij moet naar een pensioen voor honden. Lieke vindt dat maar niks.... »
De droomkelder by H. Bosma De kelder op Maaikes school moet dicht.
De bovenbouwers willen dat niet.
Ze zitten daar vaak als het pauze is.
Ze zijn boos en voeren actie.
De kelder moet open... »