Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Nog nooit is een mol bij de zee geweest.
Als Mollie Mol dit hoort gaat hij op reis.
Onderweg ziet hij een heleboel,
maar wa... »
Konijn by Pauline Luiten Dit verhaal gaat over konijn. Konijn woont onder De Dikke Boom, midden in het bos. Konijn heeft geen vriendjes. Meestal zit ze in haar holletje, tussen de wor... »
Regenboogpotloodje by Judith van der Velden Regenboogpotloodje is een beetje onhandig. Hij vindt het leuk om met de andere potloodjes te spelen, maar wat moet hij doen als de anderen niet meer met hem wil... »
Floor en Kate by Marloes Boon (auteur) en Marlous van Groenestein (illustrator) "Floor is een poes en Kate is haar baasje. Ze zijn beste vriendjes. Ze kleuren samen, slapen samen en kijken samen televisie. Eigenlijk zijn ze altijd met z’n t... »
Het grote boek van Mannetje Koek by Lorraine Francis <p>12 korte verhalen over...
verjaardag, vakantie, afscheid, een robot en taart
... en vooral over vriendschap</p> <p>Ontdek het hartverwarmende uni... »
Gered! by Bette Westera <p>De zee stijgt en het ijs blijft smelten.
Ik moet iets doen, denkt Arend.
De andere dieren maken zich weinig zorgen.
'Het is wel vaker warm ... »