Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Sp(r)aakmakende verhalen over Azië by Gregorie Lewyllie 'Reizen met de ogen van een kind en zich daarbij enkel laten leiden door zijn zintuigen:
dat is wat wereldreiziger/-fietser Grégory Lewyllie deed op zijn b... »
Wandelen in Gooi en Vechtstreek by Ad Snelderwaard & Sietske de Vet In deze wandelgids nemen de ervaren routemakers Sietske de Vet en Ad Snelderwaard je mee naar een van de mooiste en afwisselendste streken van ons land: het Goo... »
Sterrenstad by Frederiek Lommen In Sterrenstad neemt Frederiek Lommen je mee op haar zwerftocht door dit veelzijdige Maastricht, waar zij al een groot deel van haar leven woont. Zij volgt het ... »
Nederland ligt er prima bij by Toine Heijmans 'Nederland ligt er prima bij' is een portret van een prima land, geschreven door Toine Heijmans, de journalist met misschien wel de mooiste pen van Nederland. O... »
Couchsurfing in Rusland by Stephan Orth Na het grote succes van het verrassende Couchsurfing in Iran is er nu Rusland ! Van couch tot couch, van gastheer tot gastheer. Oligarchen en aardappeltelers, v... »
De hoed van Federico by Marijke Arijs Spanje telt tal van personages én schrijvers met een mythisch gehalte. Personages ontsnappen uit een boek, groeien uit tot mythen en veroveren een plaats in de ... »