Book
Julian Barnes doet verslag van zijn jarenlange zoektocht naar gastronomische precisie en culinaire verrukking. Wijsneus in de keuken is de perfecte troost voor iedereen die ooit uit frustratie een kookboek door het keukenraam wilde smijten, en een must-read voor alle liefhebbers van Barnes. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Het boek van Julian Barnes, wijsneus in de keuken is hilarisch geschreven. Hij schrijft over zijn ervaringen in de keuken. Het klaarmaken van recepten uit kookboeken, die er nooit uitzien als op de foto, wat bij velen ook herkenbaar zal zijn. Wat hij ook zegt is, koop nooit kookboeken bij het restaurant waar je gegeten hebt. De recepten kloppen niet waardoor je er nog een keer moet gaan eten. En kookboeken heb je nooit teveel. Dus hoef ik me ook niet schuldig te voelen als ik weer met een kookboek thuis kom.
Het boek leest vlot en het verveelt niet. Ikzelf heb het boek met veel plezier gelezen.