Book
Het werk van Willem Elsschot (Kaas, Het dwaallicht, Lijmen/Het been) is in Vlaanderen en Nederland altijd al geprezen en veel gelezen. De laatste jaren breekt de kleine grote schrijver op een ongekende manier door in het buitenland. Zijn romans zijn vertaald in het Engels, Duits, Frans, Japans, Koreaans, Deens, Italiaans, Fins, Zweeds, Spaans, Catalaans, Hongaars en Servo-Kroatisch. Kaas verscheen ook in het Fries.
Iedere nieuwe generatie lezers ontdekt zijn werk opnieuw. Als geen ander weet Elsschot haarfijn, met haast chirurgische precisie, de menselijke ziel bloot te leggen. Zijn romans kenmerken zich door een groot psychologisch inzicht, een mooie milde ironie, een buitengewoon scherpe geest en een aanstekelijk gevoel voor humor. En vooral ook door mededogen. Mededogen met de zoekers, de ploeteraars, de dromers.
«Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.