Book
Het krankzinnige verhaal van twee nerds die per ongeluk de grootste sociale netwerksite ter wereld oprichten.Harvard oktober 2003. In een omgeving vol intelligente en ambitieuze studenten op een universiteit die al menige generatie van s werelds succesvolste mannen heeft voortgebracht stellen de nerds Eduardo Saverin en Mark Zuckerberg helemaal niets voor. Ze hebben geen geld geen toekomstvisie en geen meisjes. Toch is een van hen in 2010 miljardair en staat hij aan het hoofd van de grootste sociale netwerksite ter wereld Facebook.Facebook is het verhaal van twee kansloze studenten die het briljante idee bedenken om meisjes te beoordelen aan de hand van klassenboeken op het internet. Wat volgt is het waargebeurde avontuur vol gehaaide durfkapitalisten onweerstaanbare vrouwen en een team Olympische roeiers. Facebook is zo succesvol omdat het mensen over de hele wereld samenbrengt maar de ironie wil dat juist dit succes twee beste vrienden uit elkaar dreef. Het levert een van de meest vermakelijke en fascinerende boeken van 2010 op.sprinter «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Kvothe de legende. Befaamd magiër, berucht dief, meestermusicus en moordenaar. Van zijn jeugd met een groep muzikanten, zijn leven als bedelaar, tot de periode waarin hij een leerling was aan de befaamde Universiteit voor Magiërs en... »
Alle vrolijke verhaaltjes over de viezerdjes, de ettertjes, de bussertjes en de griezeltjes nu in één band!
Prutje en Snotje zijn zo vies dat echt níémand ze wil hebben. Behalve tante Dalia… Flop en Fladdertje zijn zo... »
Het is december 1787. De veertienjarige John Jacob Turnstile, die al vaker met de politie in aanraking is gekomen, is voor de zoveelste keer op weg naar de gevangenis. De autoriteiten doen hem een voorstel: er ligt een recent opgeknap... »