Book
Prediker staat bekend om citaten als 'Er is niets nieuws onder de zon' en 'Lucht en leegte, alles is leegte', toch is Prediker absoluut geen cynisch Bijbelboek. Het is juist een boek dat oproept om na te denken over de zin van het leven. Te Nuyls interpretatie van Prediker is een commentaar op het rijke hedonistische leven. Het verhaal is opgenomen in een monumentaal Amsterdams koopmanshuis. Een plek die goed past bij bezinning op rijkdom en bezit.
Ester is opgenomen op locatie van het Bijbels Museum te Amsterdam.
De Bijbel Tapes gebruikt woord voor woord de tekst van De Nieuwe Bijbelvertaling van het Nederlands Bijbelgenootschap. Je kunt dus meelezen.
Regie en montage: Peter te Nuyl
Cast: Peter Bolhuis Gijs de Lange Catherine ten Bruggencate
Tekst: De Nieuwe Bijbelvertaling
Opname en mixage: Frans de Rond (Huis van Eustachius)
Artistieke leiding: Peter te Nuyl
Advies: Dr. Jaap van Dorp Dr Marcus van Loopik
Producent: Chevigny
Audio-CD
Speelduur 47 minuten «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.