Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Hebt elkander hartelijk lief Dit dagboek is allereerst bedoeld voor mannen en vrouwen van wie de trouwdag nog niet zo ver achter hen ligt. Opzet, thematiek, stijl en inhoud zijn afgestem... »
De laatste ernst Zijn ook christenen meer gericht op de aarde dan op de hemel? Wie gelooft nog in hemel en hel, zoals de Bijbel ons die voorhoudt? Het christelijk geloof mag ... »
Sinds ik het weet Sinds ik het weet - ik weet het wel, ofschoon<br/>Nog onder ons angstvallig wordt ontweken,<br/>Het boze woord te noemen, dat bij t spreken<br/>Licht ruw o... »
Alleen verder Je levenspartner verliezen door de dood. Een ingrijpendgebeuren dat zich nauwelijks onder woorden laat brengen.De auteur sprak met verschillende weduwen. Jon... »
Ons kind Dit geschenkboek gaat over de vreugde die nieuw leven geeft. Door de passende voorbeelden en bijbelteksten is het een prachtig boekje om cadeau te geven rond... »
... en toch geloof ik! Laten we ervan uitgaan dat je als jongere veel goeds hebt meegekregen. Aan geloofstoerusting ontbrak het niet. Toch kan de confrontatie met een heel andere d... »