Book
Het succes van de eerste drie delen van Kookschool - De klassiekers, De desserts en De oosterse keuken - heeft bewezen dat er behoefte is aan een reeks basiskookboeken voor iedereen die degelijk begeleid wil worden bij de eerste stappen in de keuken. Nu is het tijd voor een volgend deel. Om niet altijd diepvriespizza of kant-en-klare spaghetti te moeten eten, is er nu ook Kookschool - De Italiaanse keuken.
De Italiaanse keuken is een van de populairste keukens ter wereld. Pasta, pizza, risotto, zongedroogde tomaatjes, pesto, parmezaan. Het water loopt je in de mond als je het nog maar leest. Natuurlijk ontbreken klassiekers als focaccia met olijven, saltimbocca of vitello tonnato niet, maar in het boek vind je nog veel meer. Een greep uit het aanbod: ricottataart met rozijnen, Siciliaanse pastasalade, carpaccio van inktvis, perziken uit de oven. Allemaal even smakelijk en uitnodigend om zelf te maken!
Dankzij de duidelijke stap-voor-stapfotografie en de heldere beschrijving van de recepten kan het nooit meer fout gaan. Wees er maar zeker van dat je familie of vrienden dit snel in de gaten hebben en alvast een plaatsje aan je tafel zullen reserveren. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
No related books yet.