Book
De financiële crisis heeft veel bedrijven hard geraakt. Het begon met een aantal financiële instellingen die bij de overheid moesten aankloppen voor staatssteun. Daarna waren bedrijven uit allerlei andere sectoren aan de beurt. En de publieke sector? Die zal de komende jaren de gevolgen dragen van de enorme bedragen aan verstrekte staatssteun en de dalende overheidsinkomsten.
Welke lessen kunnen zowel private als publieke organisaties trekken uit wat zich heeft afgespeeld in de financiële sector? Wordt het geen tijd om ons toe te leggen op het bouwen van de beste organisaties in plaats van de grootste, en daar blijvend onze aandacht op te richten?
De grootste of de beste? is een bundeling van columns die tussen 2007 en 2010 zijn verschenen in het blad BankingReview en geeft een overzicht van wat er in die turbulente periode is gebeurd. Maar vooral bieden de columns prikkelende inzichten die interessant zijn voor managers en bestuurders, zowel in de financiële sector als in andere sectoren.
Han Hendriks is managing partner van Kirkman Company en als onderzoeker
verbonden aan het Strategy Center van Nyenrode Business Universiteit. Hij
publiceerde het succesvolle Make, Buy or Ally en andere boeken en artikelen op
het gebied van zelf doen, uitbesteden en samenwerken. Daarnaast is hij lid
van de redactieraad en columnist van het vakblad BankingReview.
«
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
There are no reviews for this book yet.