Book
‘Wie in dit land niemand heeft gedood, heeft geen toekomst.'
Aan de hand van de avonturen van een loser – die vaak slecht aflopen – en de tientallen mensen die hij kent en onderweg ontmoet,vertelt 35 Doden de geschiedenis van Colombia van de afgelopen veertig jaar.
35 Doden is een roman die barst van vitaliteit en tragedie, beide altijd aanwezig in de wrange geschiedenis van dit land. Een roman als eenwervelwind: verdwaalde revolutionairen, filosoferende drugshandelaars, strak-zakelijke marionettenspelers en vriendelijke moordenaars –en te midden van dat alles een held, die altijd aan de verkeerde kant lijkt te staan.
Adembenemend. Ontstellend. Boeiend. «
Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
No related books yet.