Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Logeren in een buik Jonas stuitert van plezier: Noortje komt logeren!Ze hebben altijd veel plezier samen, maar blijven slapen vindt Noortje een beetje eng. Jonas doet ontzettend... »
Hard bewijs Kiet en Myriam, twee klasgenoten van Timon, zijn overvallen en beroofd door een paar oudere jongens. Hun mobieltjes zijn meegenomen en Kiet is zelfs in elkaa... »
De televisie komt! Tijdvak 10 - Tijd van televisie en computers (1950 - heden)Saartje en Klaas zijn vreselijk opgewonden. Bij Saartje thuis komt de eerste televisie van het hel... »
De beste Menno kan veel dingen een beetje, maar hij is nergens supergoed in. Zijn vrienden zijn dat wel. Menno juicht altijd heel hard als zij winnen, maar hij wil ze... »
'Aan tafel!' Eekhoorn zat stilletjes te genieten. Van haar stoofpot natuurlijk, want die was heel goed gelukt. Maar vooral van Zwijntje en Egel, die smikkelden en smulden... »
Bommen op de dierentuin venster 38 - De Tweede WereldoorlogOp een vroege ochtend in mei 1940 ziet Jacob vliegtuigen boven Rotterdam. Het is oorlog! Eerst vindt Jacob het nog wel int... »
Boekenbende Geheim Agent 009, dat zou Erik graag willen zijn. Daarom houdt hij alles om zich heen goed in de gaten en heeft hij een notitieboekje waar hij opvallende din... »
Een geluk bij een ongeluk venster 32 - Verzet tegen kinderarbeidAls Fenna's broer ziek wordt, moet ze van school om in de fabriek te gaan werken. Haar loon is hard nodig om eten te ko... »
Piepende remmen en klimmende apen Marjan haat logeren en toch moet ze in het ziekenhuis blijven. Plat in bed, zonder ook maar het dunste kussen onder haar hoofd. Ze wil niet praten met de zus... »
Zwijntje heeft geen zin Zwijntje lag lusteloos onder een boom. Niks voor Zwijntje eigenlijk. Het liefst maakte hij plezier met zijn vrienden, dat vond hij nog leuker dan in de modde... »