Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Urbanus vertelt... Plankgas en Plastronneke maken met hun hilarische bezigheden alsmaar meer brokken in stripland. Nu ze op televisie te zien zijn worden ze stilaan de favoriet... »
Plankgas en Plastronneke <p>In dit derde album gaan Plankgas en Plastronneke bij het circus, ontmaskeren ze buitenaardse wezens en Plastronneke gaat zelfs boksen met een echte stier.... »
Het geheim van de pastoor Na een hooglopende ruzie tussen Cesar en Eufrazie opent Cesar thuis een cafeacute. Op een avond gaat Urbanus een weddenschap aan met de pastoor. Urbanus verl... »
De Jef patatten-invasie Jef patat wordt vermenigvuldingd nu staat de aarde vol met Jef Pattaten. »
Hotdogs en babyborrels Op een dag vind je de job van je leven… en bovendien kan Urbanus voor een halve euro een prachtig perceel op de kop tikken. Het broodje van de Tollembeekse... »
Een Eufrazie te veel Eufrazie die wedergeboren is komt naar Tollembeek en de oude Eufrazie wordt ook teruggehaald. »