Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Cesar special Als vader is Cesar geen goed voorbeeld voor Urbanus: hij werkt niet, drinkt de hele dag, rookt constant pijpen verwacht dat Eufrazie hem op zijn wenken bedie... »
Urbanus in woehaha Urbanus is te grappig. Echt waar, het is tragisch, maar het is zo. Door zijn mopjes is Tommeke Titelbroeck, een klasgenootje, ten prooi gevallen aan het geva... »
Cesar, de bosfopper Als Eufrazie de trap en de meubels beitst, komt al het hout tot leven en vlucht het huis uit. Het hout komt van bomen uit het sprookjesbos die door Cesar zij... »
De vuilzakmeppers Eindelijk, Cesar heeft een nieuwe job, bij de vuilkar! Maar de vuilnismannen hebben last van een meeuwenplaag. Die vervelende beesten pikken alle vuilniszakk... »