Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De bijzondere beer <P>Toen de beer gemaakt werd, was er veel te zien. De beer keek om zich heen en zat scheef.
Zo werd hij een bijzondere beer.
‘Jij bent niet goed,’ ... »
Draken zijn niet te koop Wat heeft Eise bij zich? Wat is hij van plan?Tjibbe Veldkamp vertelt het vrolijke verhaal van Eise en zijn verwende buurjongetje Hubert-Jan. Hubert-Jan heeft... »
Tim op de tegels <p>'Wel op de stoeptegels blijven, hè,' zei Tims vader.
'Waarom?' vroeg Tim.
'Omdat het gevaarlijk is om van de tegels te gaan,' zei zijn vader.... »
Grapman. Sci-Girl slaat toe Nik en Noor zijn veilig terug uit de 19e eeuw, maar helaas voor Nik is meester Nietje na zijn ziekteverlof ook weer present. De meester heeft nog steeds geen... »
Bert en Bart en de zoen van de Zombie Bert en Bart zijn gek van lezen, en dan vooral zombiestrips. Maar er is één probleem. Hun moeder, Viola Lentelied,wil dat haar jongens sportief worden. Vio... »
Agent en boef en het boefvangfeest Het vijfde deel in de bekroonde reeks over Agent en Boef Agent is jarig. Hij wil feestvieren, maar eerst moet hij Boef vangen. En die trakteert hem op een s... »
De coole cowboy <strong>Geliefd prentenboek van Tjibbe Veldkamp en Wouter Tulp in nieuwe editie!</strong><p>De coole cowboy is fijn aan het schieten, als jonkvrouw prinses o... »
Bert en Bart en de zoen van de zombie (set 10 ex.) Bert en Bart zijn gek van lezen, en dan vooral zombiestrips.Maar er is één probleem. Hun moeder, Viola Lentelied,wil dat haar jongens sportief worden. Viol... »