Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Doe je mee met Bobbie? Bobbie houdt van actie. Hij vliegt met de helikopter, vaart met de boot en racet met de raceauto. Doe mee met Bobbie en volg het reliëf met je vingers. Dat ... »
Mijn prinsje Later als je groot bent, word je misschien wel astronaut of balletdanser, politieagent of piloot, verpleger of onderwijzer. Maar nu ... ben jij mijn kleine p... »
Het is kerst! Een warm en herkenbaar verhaal over samen kerst vieren. Voor kinderen vanaf 3 jaar.Het is bijna kerst! De tweeling Luuk en Lotje versiert de kerstboom. Op ke... »
Mijn liefste oma Altijd ben jij de liefste oma voor mij. Kusje hier, kusje daar! Wij houden van elkaar!<br/><br/>Een vrolijk boekje over spelen met de allerliefste oma. Voor ... »
Dag tractor en andere voertuigen Op het platteland is de boer aan het werk.Hij rijdt met de tractor, de ploeg en de maaidorser.Luister je mee naar de geluiden die de voertuigen maken?Een vro... »
Ridder Wiebe 'Weet je,' droomt Flanel luidop, 'als ik een ridder tegenkom, blijf ik voor altijd bij hem.'Daar schrikt Wiebe van. Hij hoopt dat Flanel nooit een ridder teg... »
De maan en de sterren! De dag is voorbij en Luuk en Lotje kijken naar de lucht. Wat is die ’s nachts mooi! Daar staat de maan en er twinkelen wel duizend sterren. Morgen, wanneer... »
Mijn moestuinkalender Mijn moestuinkalender is een kalender van Luuk en Lotje voor jou. De twee weten als geen ander hoe je je eigen fruit en groenten kunt zaaien, planten en oogs... »
Oenny bouwt een huisje Oenny en zijn vriendje Marcel spelen buiten. Marcel gaat even rusten in zijn vogelhuisje. Maar daar past Oenny niet in! Met de hulp van Marcel bouwt Oenny ee... »
De kleine kerstboom Een warm kerstverhaal over een kleine boom met een grote droom, en over de Kerstman natuurlijk! Voor kinderen (groot of klein) vanaf 4 jaar.Vandaag is een sp... »