Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De verjaardag van Bobbie Tijd voor een feestje! Er zijn slingers, er is taart, er zijn cadeautjes en er wordt gezongen. Bobbie is jarig! Feest jij mee?Een herkenbaar en vrolijk verha... »
Toeterauto's Sam raast voorbij met een coole wagen.En daar is Milo in zijn koninklijke cabrio.Kijk, er komen nog heel wat mooie auto’s aan!Luister je mee naar de geluid... »
Sinterklaaskalender Luuk en Lotje Sinterklaas is bijna jarig! Binnenkort komt hij weer langs. kunnen haast niet wachten. Tel jij samen met hen af? Speel de spelletjes en voer de opdrachtjes u... »
Sinterklaas met Bobbie Het is bijna SINTERKLAAS. Bobbie zet zijn SCHOENTJE klaar en maakt een mooie tekening. Maar wachten op de Sint duurt zo lang. Gelukkig heeft Bobbie een leuk ... »
Ridder Wiebe 'Weet je,' droomt Flanel luidop, 'als ik een ridder tegenkom, blijf ik voor altijd bij hem.'Daar schrikt Wiebe van. Hij hoopt dat Flanel nooit een ridder teg... »
In het circus met Bobbie Een kijkboek vol kunstjes waar je ook naar kunt luisteren. Probeer het zelf maar! Voor luistervinkjes vanaf 2 jaar.Kom binnen, kom binnen! Het circus gaat be... »
In de herfst met Bobbie Nootjes, dennenappels, kastanjes en paddenstoelen: het is herfst! Samen met zijn hondje Trix ruimt Bobbie de tuin op. Doe je mee?Een vrolijk seizoenboek over... »