Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De Aaibaarheidsfactor 'De aaibaarheidsfactor' van Rudy Kousbroek is het mooiste poezenboek uit onze literatuur. Het is niet enkel hogelijk geprezen en vele malen herdrukt, met dez... »
Het Oostindisch Kampsyndroom Aan de hand van eigen herinneringen en bestaande literatuur schrijft Ruby Kousbroek over de Nederlanders in Indi vr tijdens en na de Tweede Wereldoorlog. Tro... »
Het Oostindisch kampsyndroom Het 'Oostindisch kampsyndroom' is het magnum opus van Rudy Kousbroek. Aan de hand van haarscherpe jeugdherinneringen en bestaande literatuur analyseerde hij ... »
De aaibaarheidsfactor 'De aaibaarheidsfactor' van Rudy Kousbroek is het mooiste poezenboek uit onze literatuur. Het is niet enkel hogelijk geprezen en vele malen herdrukt, met dez... »
Erik van Muiswinkel leest Een goed verhaal Onder de titel <i>Een Goed Verhaal</i> bracht NostalgieNet in 2014 voorgelezen verhalen op tv. Cabaretier en acteur Erik van Muiswinkel las de verhalen voor ... »