Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Een man met goede schoenen De verhalen uit ‘Een man met goede schoenen’ van Rob van Essen (winnaar Libris Literatuur Prijs 2019) spelen zich af in een wereld die veel weg heeft van... »
Handreiking bevrijdings-pastoraat Het woord 'bevrijdingspastoraat' kan heftige reacties oproepen, zowel positieve als negatieve. Deze handreiking bespreekt op een pastorale wijze de dilemma's... »
De Revisor #22 ‘Er zijn wijken in Mexico-Stad waar de verkeerslichten altijd oranje knipperen. Het is een truc van de betreffende <em>colonias</em>, wijken, werd mij, de ... »
De goede zoon <p>De goede zoon is een meeslepend verslag van een tocht door een labyrint vol vreemde gebeurtenissen, maar
ook een verrassend autobiografische roman over ee... »
Winter in Amerika In ‘Winter in Amerika’ van Rob van Essen heeft de hoogbejaarde schrijver Winter, de laatst overgeblevene van de Grote Vier, zich teruggetrokken in het oo... »
Reddend zwemmen <em>Reddend zwemmen</em> vertelt het tragikomische verhaal van een even richtinglozeals naamloze held, die op een dag de trein neemt, tijdens een noodstopuit... »
Stervensuur In de afgelopen tien jaar heeft Anthos|Literaire Thrillers laten zien dat de grens tussen thrillers en literatuur een denkbeeldige is. Speciaal voor Stervens... »
Ik kom hier nog op terug Maar wat hij als een misstap beschouwt, is niet de gebeurtenis die het verleden hem aanreikt.
Journalist Rob Hollander wordt door een oud-studiegenoot uit... »