Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Februari Deze reeks omvat twaalf maanden, twaalf boekjes, twaalf schrijvers. Ieder boekje nodigt je uit om anders naar de tijd van het jaar te kijken.<p><p><i>De Maan... »
Miniapolis ‘Miniapolis’ is een roman waarin het kenmerkende universum van Rob van Essen zich weer op volle sterkte ontvouwt – vervreemdend maar altijd menselijk, ... »
De goede zoon 'De goede zoon' van Rob van Essen is een meeslepend verslag van een tocht door een labyrint vol vreemde gebeurtenissen, maar ook een verrassend autobiografis... »
Elektriciteit Een dichter die zijn vroegere leraar Nederlands het zwijgen wil opleggen, een man die na zijn zelfmoordpoging ontdekt dat het noodzakelijk is dat je vrienden... »
Kind van de verzorgingsstaat 'Zoals een vis geen idee heeft wat water is, had ik geen idee van de verzorgingsstaat. Om wat al bestaat bij je geboorte hangt een zweem van eeuwigheid wanne... »
Een man met goede schoenen De verhalen uit ‘Een man met goede schoenen’ van Rob van Essen (winnaar Libris Literatuur Prijs 2019) spelen zich af in een wereld die veel weg heeft van... »
De goede zoon <p>Bekroond met de Libris Literatuur Prijs.<p>Een meeslepend verslag van een tocht door een labyrint vol vreemde gebeurtenissen, maar ook een verrassend auto... »
Kwade dagen <p>Vijfentwintig jaar nadat jongenskoor Asaf opgeheven werd vindt Matthijs Verkerk – voormalig koorlid en tieneridool – op het Waterlooplein een exemplaa... »
De goede zoon <p>Bekroond met de Libris Literatuur Prijs.<p>Een meeslepend verslag van een tocht door een labyrint vol vreemde gebeurtenissen, maar ook een verrassend auto... »
Alleen de warme dagen waren echt Met ‘Alleen de warme dagen waren echt’ debuteert Rob van Essen als dichter. Elke overeenkomst met zijn romans en verhalenbundels berust op toeval, al is ... »