Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
TITEL NIET NODIG De bundel heeft een motto: OORLOG en VRIJHEID. Het is een opeenstapeling van gedichten. Hoewel een aantal verzen ook als één geheel kunnen worden gelezen. »
HET DUNSTE BLAUW Actualiteit en herinneringen spelen een cruciale rol in mijn boekjes. De nadruk leg ik vooral op de verbinding tussen mensen en de emoties die daarmee gepaar... »
VANITAS De bundel heeft twee delen. Korte gedichten in het eerste gedeelte. Het tweede deel bestaat uit een reeks frases die tezamen een lang gedicht vormen. Voor mi... »
OGENTROOST we moeten rennen springen duiken vallen opstaan en weer doorgaan(Herman van Veen)Het motto van deze bundel: LEVENSVERHAAL »
GEFILTERD LICHT Mijn doelgroep is op de eerste plaats: mensen die van gedichten houden en iedereen die het leuk vindt om dit boekje te lezen of cadeau te geven. »
ALS WE MET ZIJN ALLEN opzij opzij opzijmaak plaats maak plaats maak plaatswij hebben ongelofelijke haastwe moeten rennen springen duiken vallen opstaan en weer doorgaannou dag adi... »
VREDEVLINDERS Een gedicht moet iets zeggen...en dat niet zeggen. Korte gedichtjes. Dat leverde een bundeltje op dat ik in eigen beheer uitgaf via Mijnbestseller.nl. »
MY SECRET PASSWORD ik wil leven! Emoties en herinneringen spelen een cruciale rol in mijn boekjes. De nadruk leg ik vooral op de verbinding tussen mensen en de verwikkelingen die daarmee gep... »
SMALL WORLD De bundel heeft een motto: OORLOG en VRIJHEID. Het is een opeenstapeling van gedichten. Hoewel een aantal verzen ook als één geheel kunnen worden gelezen. »
THUISWERELD TWEE NIETPLUISGEVOELeen vogel of een schorpioenof een roepende in de woestijnze vinden het staren zo waardevoldat ze het veelvuldig beoefeneneen uilskuiken dat ne... »