Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Frankrijk in 50 klanken Frankrijk is een gevarieerd land. Caspar Visser 't Hooft kan dit weten, hij heeft er de afgelopen 30 jaar op zeer verschillende plekken gewoond. Hij schrijft... »
De zomer van Icarus Na een aantal jaren van rustig gezinsleven aan de IJssel wordt de verteller van het verhaal, tekenaar en graficus van beroep, opgeschrikt door een manuscript... »
Verbrande schepen Hoe vind je vrienden en bekenden uit je verleden terug?Als een man in een ellendige situatie belandt, denkt hij aan zijn vroegere contacten. Via internet gaa... »
Het smeedwerk van herinnering In deze grote roman vertelt Paul Gellings over zijn familie en dan vooral over zijn grootvader Karl Josef Gellings. Deze was eind negentiende eeuw geboren in... »
Augustusland Deze roman gaat over een man die niet van de zomer houdt. In het jaar dat beschreven wordt kent hij al helemaal geen vreugde in de zomer. Zijn vrouw wordt ge... »
De jacht op de klaproos Paul Gellings heeft zijn nieuwe roman gebaseerd op wat de 'affaire-Tuitjenhorn' is gaan heten. In de zomer van 2013 gaf een huisarts een patiënt morfine ten... »
Het smeedwerk van herinnering Een rijke Europese roman Tegen de achtergrond van nagenoeg de hele twintigste eeuw vertelt de schrijver het verhaal van zijn familie en met name dat van zijn... »
Café Egidius Café Egidius, de vijfde dichtbundel van Paul Gellings, bevat poëzie die uitnodigt tot een reis in tijd en ruimte. Van de terugkeer van Anne Frank tot het ... »
Terug naar de Stichtstraat Als de verteller nog eenmaal terugkeert naar de straat van zijn jeugd: de Stichtstraat in de Amsterdamse Rivierenbuurt, blijkt de buurman van vroeger er nog ... »
Zondagavondbuurt Schrijver en dichter Paul Gellings laatzich in Zondagavondbuurt van zijnmeest veelzijdige kant zien. Elk ver-haal biedt een blik in het leven vaneen vreemde ... »