Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Gij waart mijn Hulp Dit boek verscheen ter gelegenheid van het jubileum van ds. A. Moerkerken als docent aan de Theologische School van de Gereformeerde Gemeenten. De bundel bev... »
Met hart en ziel In dit boek leer je om in elke situatie in je dagelijks leven heel snel in je centrum te geraken, in je kracht, in contact met je innerlijke wijsheid. Je kri... »
Elkaar begrijpen 52 bijbeloverdenkingen over hoe we met elkaar omgaan in huwelijk en gezinDe schrijver laat in 52 korte bijbeloverdenkingen zien hoe we verstandig kunnen omga... »
Vast geloven Een dagboek voor jong en oud, bedoeld om te helpen bij het lezen van de Bijbel. De auteur wil niet meer dan Gods Woord laten doorklinken. In de hoop dat de l... »
Inscherpen Dit boekje is speciaal geschreven voor ouders die behoefte hebben aan duidelijke en praktische wenken. Eerlijk gezegd ook voor ouders die niet altijd zo gemo... »
Een mooie leeftijd Voor ouderen is er nog veel te doen: raad geven, meesturen, meelijden, luisteren. Er is tijd om te bidden, te denken, naar Psalmen te luisteren, een goed boe... »
Maar één keer jong Jong zijn is mooi. Geniet er maar van. Salomo schreef dat je je mag verheugen in de tijd van je 'jongelingschap'. Je bent tenslotte maar één keer jong en j... »
Aan vader In korte hoofdstukjes gaat ds. Van Ruitenburg in op het vaderschap, op basis van Gods Woord en zijn eigen ervaring.Vaders onderschatten zichzelf vaak en denk... »