Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Books
DiKiBOwijzer 7 & 8 DiKiBOwijzers rekenen. De Wijzer geeft precies aan wat je moet weten in groep 7 & 8 en... »
ParkinsonPartner ParkinsonPartner. Word parkinson de baas!Hoe ga je om met de ziekte van Parkinson?Wat staat de zieke te wachten?Wat staat de partner te wachten?Kan je sterke... »
ParkinsonPartner ParkinsonPartner. Word parkinson de baas!- Hoe ga je om met de ziekte van Parkinson?- Wat staat de zieke te wachten?- Wat staat de partner te wachten?De echt... »
De vliegende kreeft Kort na het verschijnen van mijn eerste boek Parkinson- Partner, werd ik hard onderuit gehaald door een burn-out. De ziekte van Parkinson, kanker, pancreatit... »
De vliegende kreeft Kort na het verschijnen van mijn eerste boek Parkinson- Partner, werd ik hard onderuit gehaald door een burn-out. De ziekte van Parkinson, kanker, pancreatit... »
De vliedende tijd Aukje Bakker en Nicolette de Boer zijn beiden gegrepen door de schoonheid van alledaagse dingen. De geluksgedichtjes van Nicolette en de poëtische fotografi... »
DiKiBOwijzer 5 & 6 DiKiBOwijzers rekenen. De Wijzer geeft precies aan wat je moet weten in groep 5 & 6 en... »
DiKiBOwijzer 3 & 4 DiKiBOwijzers rekenen. De Wijzer geeft precies aan wat je moet weten in groep 3 & 4 en... »