Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Message in a Bottle (De brief) <p>Sinds haar scheiding gelooft Theresa Osborne niet meer in de liefde. Als ze tijdens een strandvakantie een fles op het strand vindt met daarin een prachti... »
De wens <p>Een prachtig kerstboek, om te geven of juist om zelf te lezen, van de auteur van <em>The Notebook </em>en <em>Message in a Bottle</em></p><p>Voor Maggie D... »
The best of Me <p>In het voorjaar van 1984 vielen scholieren Amanda Collier en Dawson Cole als een blok voor elkaar. Hoewel ze volstrekte tegenpolen waren, leek hun liefde ... »
Safe haven (veilige haven) <h5>Lekker lezen ondanks dyslexie</h5><p>Dit ebook uit de serie PrismaDyslexie bevat het lettertype Dyslexie. De letters van dit lettertype zijn zodanig aang... »
Leven voor de liefde <p>Opnieuw een prachtige roman van de bestsellerauteur van onder andere <em>The Notebook</em> en <em>Message in a Bottle