Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Grote denkers over emoties Zijn emoties inferieure driften en moeten ze in bedwang worden gehouden door onze rede? In het dagelijks taalgebruik praten we wel vaak zo over emoties. Filo... »
Emoties Emoties staan sinds twee decennia weer op de filosofische agenda. Als passie werden ze in de geschiedenis van de filosofie overwegend niet alleen als tegenov... »
Spinoza in bedrijf Spinoza wordt doorgaans beschouwd als een moeilijk te lezen en te begrijpen filosoof, maar hij heeft een bij uitstek praktische filosofie waarmee iedereen zi... »
Hardloperskookboek LET OP: dit e-book heeft een fixed layout en is het beste te lezen op tablets of op e-readers met een tablet funtionaliteitHet hardloperskookboekI EAT CUZ I ... »
Spinoza Er is vandaag de dag sprake van een opmerkelijke heropleving van de belangstelling voor de zeventiende-eeuwse Nederlandse filosoof Benedictus de Spinoza. En ... »
In 2013 verscheen <i>Het hardloperskookboek</i>. En dat is in sportieve en culinaire kringen niet onopgemerkt gebleven,... »
Het Argentijnse gezicht van Spinoza Miriam van Reijen's nieuwe boek over Spinoza begint met een onderzoek naar de samenhang van Spinoza's theorie van de passies en zijn politieke filosofie. Het... »