Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De verdwenen oma ; Oma verdacht Kiek en Zus gaan na schooltijd vaak naar oma Pleun. Ze doen er altijd leuke spelletjes: lassowerpen met dropveters, pepermunttorens bouwen, slalommen met de ... »
De suikersmoes Gedwongen tot diefstal<br/><br/>Het zal je maar gebeuren, dat je door je oudere broer gedwongen wordt om geld te pikken. Ach onzin, dan zeg je toch gewoon da... »
Nellie & Cezar Herfst Nellie & Cezar verzamelen blaadjes in het bos. Whoe whoe, roept de wind. Hoe nemen Nellie & Cezar de blaadjes mee naar huis zonder dat de wind eraan kan? »
Hier waakt de goudvis Lot heeft een belangrijke vraag.<br/>Een vraag die ze iedere zaterdag stelt, als papa en mama boodschappen hebben gedaan.<br/>Ook dit keer is het antwoord ne... »
Welterusten Diewertje Even zwaaien naar de sterren. Snel nog kijken naar de maan. Hé, waar is de zon gebleven? Die is al naar bed gegaan.Een herkenbaar versjesboek over het slaap... »
De truc met de doos Boudewijn is aan de beurt. Met haastige stappen loopt hij de gang op. Hij struikelt bijna over een slordig neergegooide gymtas. Hij schopt hem opzij. Het kam... »
Het gillende jongetje Eefje heeft een nieuwe buurvrouw gekregen, maar ze is er niet helemaal blij mee. De nieuwe buurvrouw is best aardig hoor, dat is het probleem niet. Maar ze h... »