Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De helft van liefde Het wordt hoog tijd voor een goed gesprek tussen Mannes Delft en zijn vrouw Femke, geboren Koedoder. Hun levens drijven uit elkaar sinds hun vijfjarige docht... »
Café De Waarheid Jim slijt zijn avonden in Café De Waarheid, een plek waar geen regels gelden, behalve 'die van de gewoonte'. Een plek waar hij dagelijks zijn oude schoolvri... »
Café De Waarheid Jim slijt zijn avonden in Café De Waarheid, een plek waargeen regels gelden, behalve 'die van de gewoonte'. Eenplek waar hij dagelijks zijn oude schoolvrien... »
Luid overigens de noodklok Je wervelt weg. De muren zijn verdwenen.<br/>Van een stofwolk ben je amper meer te onderscheiden.<br/><br/>Het dreunen, dat nog nagalmt, en het langzaam<br/>... »
Liefde in tijden van brand Het is een kunst om in deze tijden liefdesgedichten te schrijven die de clichés mijden als de duivel het wijwater. Niemand beheerst deze kunst beter dan de ... »
Ik begrijp de moordenaar Een beestachtige moord van bijna dertig jaar geleden ligt als cold case op het bureau van de rechercheur. De laatste klus voor zijn pensioen, de kroon op zij... »
Het einde van de poëzie De poëzie vervult een schimmige rol. Bij elke oorlog, elke virusuitbraak, elk ongeluk is ze aanwezig. Beschrijvend, duidend tussen de regels, achter en tuss... »
Het Utrechts Dichtersgilde Op 26 september 2009 was het eerste optreden van het Utrechts Dichtersgilde. Met de leden van het dichtersgilde: Ingmar Heytze, Chrétien Breukers, Ellen Dec... »