Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Mannenjacht <b>De nieuwe thriller van bestsellerauteur Marion van de Coolwijk (al meer dan 3 miljoen boeken verkocht!)</b><br/><br/>Frank, Marc, Bart en Herman vormen al... »
Ik ben niet bom! Marion van de Coolwijk schreef al meer dan 200 spannende boeken. Speciaal voor kinderen met leesproblemen schrijft ze in de serie Ik ben niet bom! Leesplezie... »
Ademnood Moon is 16 en heeft iets gruwelijks meegemaakt: ze is bijna verdronken in zee. Sindsdien is ze bang voor water en heeft ze last van paniekaanvallen. Als ze h... »
Kwade trouw Alleenstaande moeder Vera is eenzaam. Ze werkt al jaren in een verpleeghuis en moet alle zeilen bijzetten om voor zichzelf en haar verslaafde zoon te zorgen.... »