Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Pittige pubers De opvoeding van je puber met leer- en gedragsproblemen Pittige pubers is een onmisbaar boek voor ouders van pubers met ADHD of autisme. Het biedt ouders, m... »
Werken aan je zelfbeeld <p>Iedereen denkt wel eens negatief over zichzelf, of voelt zich onzeker, dat is normaal. Maar als je heel vaak denkt dat je niet goed genoeg bent en daardoo... »
Zelfbeeldtraining voor kinderen en adolescenten <p>In deze herziene versie van de therapeutenhandleiding wordt de interventie <i>Zelfbeeldtraining voor kinderen en adolescenten - </i><i> </i><i>Competiti... »
Zelf oplossingen bedenken - Werkboek <p>Het werkboek <em>Zelf oplossingen bedenken</em> is speciaal ontwikkeld voor jongeren die ergens tegenaan lopen en niet weten hoe ze dat handig op kunnen l... »
Mijn Slaap Plan Slaapproblemen zijn voor iedereen anders en met dit werkboek kom je erachter wat voor jou de meest handige oplossing is om weer goed te gaan slapen. Het boek... »
Zelf Plannen Trainershandleiding De nieuwe training Zelf plannen is een effectieve methode om jongeren met ADHD planningsvaardigheden aan te leren. Uniek is het motiverende karakter van de t... »
Hoe plan ik mijn huiswerk? Leer effectief school- en huiswerk plannen en maken Huiswerk maken is een vak apart. Het werkboek Hoe plan ik mijn huiswerk? is speciaal ontwikkeld voor jon... »
Neurodiversiteit in je relatie <p>Handvatten voor meer verbinding als neurodiversiteit een rol speelt in je relatie. <br/>In relaties verschillen partners altijd van elkaar, maar dit geldt... »