Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De vreselijke Twee slaan door <h1><em>De Vreselijke Twee slaan door </em>van Mac Barnett & Jory John</h1><h2>Hilarisch derde deel over de grappenmakers Mick en Nick</h2><p>De favoriete gr... »
Gewoon omdat het zo is Waarom is de zee blauw? Waarom worden de blaadjes van de bomen bruin? Waarom zijn er geen dino's meer? Het mag dan wel bedtijd zijn, er zijn nog zo veel vrag... »
Hoe komt de Kerstman door de schoorsteen? Elk kind vraagt zich weleens af: hoe komt de Kerstman eigenlijk door de schoorsteen? Ontdek het grappige antwoord op deze eeuwenoude vraag in het prentenboek... »
De vreselijke Twee slaan door <h1><em>De Vreselijke Twee slaan door </em>van Mac Barnett & Jory John</h1><h2>Hilarisch derde deel over de grappenmakers Mick en Nick</h2><p>De favoriete gr... »
Vol met wol Op een koude dag, in een klein somber stadje, vindt Annabel een kistje met gekleurde wol. Ze besluit er een trui van te breien en als de trui af is, is er no... »
Driehoek <p>'Driehoek' is een erg mooi en grappig prentenboek van Mac Barnett en Jon Klassen. Driehoek haalt een gemeen grapje uit met z'n vriend Vierkant...Driehoek ... »