Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
De onmogelijke misdaad <h2>Geheim agent Mac B. heeft een nieuwe zaak!</h2><div>Ben jij wel eens opgesloten in de Tower? En heb jij wel eens oog in oog gestaan met een levensgevaarl... »
Linke soep! <p><strong>Opnieuw op avontuur met de eerste kat in de ruimte! </strong></p><p>Nadat de eerste kat in de ruimte de ratten versloeg voordat ze de maan konden ... »
De wolf, de eend en de muis <p>Een prachtig nieuw boek van het veelbekroonde duo Jon Klassen en Mac Barnett. Het leven in de buik van een wolf is zo slecht nog niet! Op een dag wordt de... »
Gewoon omdat het zo is Waarom is de zee blauw? Waarom worden de blaadjes van de bomen bruin? Waarom zijn er geen dino's meer? Het mag dan wel bedtijd zijn, er zijn nog zo veel vrag... »
Hoe komt de Kerstman door de schoorsteen? Elk kind vraagt zich weleens af: hoe komt de Kerstman eigenlijk door de schoorsteen? Ontdek het grappige antwoord op deze eeuwenoude vraag in het prentenboek... »