Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Strijd om Drakeneiland Mo begrijpt er niets van. Hoe kan een groepje nieuwe kinderen zomaar de macht overnemen op Drakeneiland? Er zijn toch wetten? Waarom doet niemand iets om hun... »
Blauwtje <i> Overal flikkeren ze me uit. Zet mij in een groep en ik ga raar doen. Ik schaam me dood, maar dat is achteraf. Achteraf is alles makkelijk, dan zie je de ... »
De jongen die in de muur verdween <i>Meester Rembrandt zat zó dicht bij de snijtafel dat hij het lijk moest kunnen ruiken. Maar hij keek naar Dirk, zijn tekenstift in de lucht.<i>Amsterdam, ... »
Kus me kus me niet Samir! riep Marike in gedachten. Kom! Kom nu!Ze hoopte zo hard dat het pijn deed. In haar borst verstopten zich alle dingen die ze Samir moest zeggen, alle p... »