Boeklezers.nl is a network for social reading. We help readers discover new books and authors, and bring readers in contact with each other and with writers. Read more ».
Utopisten Alanna de langverwachte nieuwe roman van n van de grote schrijvers van onze tijd is een liefdesverhaal dat zich afspeelt in Amsterdam. Wardat Lilly een promi... »
De buik van de stad Landschapspijn, verlies aan biodiversiteit, bodemdegradatie, ongezonde voeding - het voedselsysteem kraakt in zijn voegen. De negatieve bijeffecten van het e... »
Kruisbestuiving De rijkdom van een bibliotheek, de schoonheid van een schilderij, de stille opwinding van het ontdekken van nieuwe ideeën: in Kruisbestuiving schrijft Louis... »
Nieuwe spijswetten Stel dat Eva vandaag had geleefd, waarmee zou zij dan Adam hebben verleid? Zou zij voor hem een zak met frites en pindasaus uit de muur trekken?<br/>Sinds de... »
Hamburgers in het Paradijs Mag je nu wel of niet een hamburger eten? Of is dat sowieso slecht, net als met ander vlees? Of kan het wel eenmaal per week, of als hij van een lokale koe k... »
De tuin van de Sultan van Rome Al in 2005 werd Louise Fresco in haar toenmalige woonplaats Rome geconfronteerd met vluchtelingen uit Afrika en Azië. Ze besefte dat een snel veranderende w... »
Set van 10 - Kruiden, kokkels en kippen Slechts zelden komen wetenschappelijke ontdekkingen tot stand door een eenmalige geniale ingeving. Veel vaker gaat het om hard werk, gelukte en mislukte expe... »
De tuin van de Sultan van Rome Al in 2005 werd Louise Fresco in haar toenmalige woonplaats Rome geconfronteerd met vluchtelingen uit Afrika en Azië. Ze besefte dat een snel veranderende w... »
Verraad, verleiding en verzoening Dit rijk geïllustreerde boek biedt een verkenning van de rol van eten in speelfilms.<br/><br/>Veel pregnanter dan documentaires geven speelfilms een beeld v... »